Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Fantastike ...

Shko poshtë

Fantastike ...

Mesazh nga No.i.d prej Tue Jun 29, 2010 4:20 am

Shumë sport dhe pak cigare, e këshillon mjeku pacienten , në vend se
të pini një cigare hani një mollë!
- Mirë i thote pacientja, por doktor
60 molla në ditë a nuk janë pak si shumë ë ?!....
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fantastike ...

Mesazh nga No.i.d prej Tue Jun 29, 2010 4:20 am

Bashkebisedim interesant

Një çift ishin grindur e nuk flisnin me njëritjetrin. Kur vene për te
fjetur burri shkruan një leter “të lutëm me zgjo ne oren 6 fiks″ dhe e
vendos poshte jastekut te gruas. Të nesermen zgjohet shum vone….. “bobo
thote ora 8″.Poshte jastekut të tijë,gjen një leter ku ishte shkruajtur
“ZGJOHU TË LUTËM SE ESHTE ORA 6″....
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fantastike ...

Mesazh nga No.i.d prej Tue Jun 29, 2010 4:21 am

Nje femije kap me grep nje peshk te vogel dhe e leshon perseri ne uje
duke i thene: Here tjeter eja me gjithe prinderit !..
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fantastike ...

Mesazh nga No.i.d prej Tue Jun 29, 2010 4:21 am

I sëmuri mental shkon te psikiatri.
Doktori për t`u bindur se sa ëshë
i sëmurë, i thotë:
-A mund ta mbushësh me ujë një kazan që nuk ka
fund?
...-Po doktor, por të shoh si e mbush ti gjysmën,
pastaj unë e
mbushi gjysmën tjetër.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fantastike ...

Mesazh nga No.i.d prej Tue Jun 29, 2010 4:21 am

MEMEBALTA quhet toka
ku te iken befas koka
ku kam dashur meme e ate
ku na grine fajdet parate
...ku ne kemi fis e fare
ku ka
drite me pishtare,
ku ka diamant e ar,
po s'gjen uje per tu
lare...
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fantastike ...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi