Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

SMS humoristike për dashurine!

Shko poshtë

SMS humoristike për dashurine!

Mesazh nga No.i.d prej Tue Jun 29, 2010 4:22 am

Ti kujton se je yll, dhe për kete krenohesh, por mos harro se edhe yjet bien, e pastaj do shkaterrohesh.Zoti krijoi boten , një mrekulli,zoti krijoi detin , një fantazi,zoti te krijoi edhe ty...
Epo një gomarllek do e bente dhe ai...
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: SMS humoristike për dashurine!

Mesazh nga No.i.d prej Tue Jun 29, 2010 4:22 am

Ne qoftese sonte ndihesh vetem dhe ke frike nga erresira ndize driten te marte e miraTe shikoja me sy te zgurdulluar dhe dal nga dal fillova te te prek, te zhvesha me kujdes dhe ne vaske perfunduam..Nen avujt e ngrohte te ujit kudo me prekje, aroma jote me kundermonte, ti me beje te enderroja, ti me sillje pasterti e kenaqesi ashtu sic dua un ... OH SAPUNI IM I DASHUR.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: SMS humoristike për dashurine!

Mesazh nga No.i.d prej Tue Jun 29, 2010 4:23 am

Dashuri nuk është një patate qe hahet brenda një natë ajo është një shtylle betoni qe kur e prek te ze tensioni.I kerkova zotit bar, dhe me dha një fushe. I kerkova zotit uje dhe me dha detin. I kerkova zotit numrin e një njeriu te shemtuar, dhe me dha numrin tend !Te ndjej ne fytyre te ndjej ne krah te ndjej ne kembe te ndjej kudo a mushkojne e dreqit çdo te te punoj....një natë dashuri me ty është njelloj si te marresh pjese ne Olimpiada. Ndodh një here ne 4 vjet !
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: SMS humoristike për dashurine!

Mesazh nga No.i.d prej Tue Jun 29, 2010 4:23 am

Une nuk i harroj fytyrat e njerezve qe takoj, por ne rastin tend po bej një perjashtim.Do te hedh petale trendafili ne çdo hap qe do hedhesh,do te derdh mjalte ne rrugen tende,do te hedh vaj te pafumuar ne te gjitha shtigjet e tua....dhe ishallah heret ose vone do rrezohesh..e do thyesh qafen..Zoti te dhuroi ty bukurine, zgjuarsine,embelsine, inteligjencen dhe plot virtyte, po do me thuash tani: ti pse i refuzove?Je Yll Bote Je Kafshe Idiote. Je Si Yll Je Kafsha Me E Bukur Ne Pyll.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: SMS humoristike për dashurine!

Mesazh nga No.i.d prej Tue Jun 29, 2010 4:23 am

E di ,i dashur
po kaloja prane një dyqani dhe vura re dicka qe ty te mungon ,
vendosa te ta blija , hyra brenda
por kasapi me tha:-Me vjen keq por trute jane mbaruar !!!
Si është problemi me telefonin tend ,
u perpoqa te te merrja por operatori me tha:
-mirë se erdhet ne xhungel,majmuni qe kerkoni ndodhet lart ne peme...
Trupi yt i bardhe si bora me rreshket me iken nga dora, une te kam dhe ste
leshoj dhe pas vetes te shtrengoj. për miken time me besnike ty moj leter higjenike.
Futesh ne dhomen time te erret, hipen mbi trupin tim nudo, gjen vendin qe
te pelqen me shumë e fillon te thithesh. Ahh mushkojne e mallkuar.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: SMS humoristike për dashurine!

Mesazh nga No.i.d prej Tue Jun 29, 2010 4:23 am

Zoti e solli inteligjencen ne toke nepermjet shiut.
Sa keqe ate dite ti kishe hapur cadren.Sikur dielli te shuhej, un do te merja koken tende
dhe ta vendosja ne vend tij, por kam frike se
kur njerezit te ngrene koken lart do thone:
-OH... c'koh muti!Personit te cilit ja dergoj ket sms...për ti uruar "Shen Valentinin"jeni terheqes..gjenial..tmerresisht sexi...
ah..meqe ra fjala..
Gezuar Krishtlindjet..Ne dritare rrija une, ne dritare rrije ti. Buke me gjalpe haja une, buke me gjize haje ti.

...eh dashuri, dashuri...
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: SMS humoristike për dashurine!

Mesazh nga No.i.d prej Tue Jun 29, 2010 4:24 am

Hej...ta bëjmë atë qe se kemi bërë asnjëherë,le të mos na jetë për së fundi her,një her unë ty,një her ti mu,njëri-tjetrit sms mi shkru...Thone qe shiu zbukuron gjithçka.barin,lulet ,pemët..atëherë nëse është kështu..pse sdel jashtë kur bie shi......Nëse ne shpirt je i mbushur me deshperim..dhe lotet e tua rrjedhin papushim......mos ki merak aty ndodhem unë .........shes facoleta.po more 2 .një e ke falasTe kam menduar për gjithë natën,
dhe arrita ne një konkluzion.
ISHTE ME mirë TE FLIJA ! ! !
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: SMS humoristike për dashurine!

Mesazh nga No.i.d prej Tue Jun 29, 2010 4:24 am

gjithë kjo bukuri, gjithë kjo mencuri, keto sy plote magji qe zoti i fali tek i vetmi njeri. Nejse mjaft fola për veten, c`kemi ndonje gje nga ty?Gezuar Halloween!!! Dhe mos harxho shumë kohë për masken: rregullo pak floket dhe nisu!Je aq i shemtuar, sa kur kalon afer kompjuterit aktivizohet
antivirusi.Nese jata jote është e erret mos u pezmato ,vetem lutu.Nese edhe pasi je lutur jeta jote vazhdon te jete e erret.mos u bej idiot
SHKO NDIZ DRITEN
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: SMS humoristike për dashurine!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi