Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Qyfyre [+18]

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtë

Qyfyre [+18]

Mesazh nga No.i.d prej Tue Jun 29, 2010 4:33 am

Shqiptari, italiani, gjermani dhe kinezi

Ne nje stacion treni po prisnin kater veta, nje shqiptar, nje italian, nje gjerman dhe nje kinez. Kinezi per te shty kohen fillo muhabet.

- Po t'ju detyronin ta benit me nje burr, ke do zgjidhnit?

- Un do e beja me Tom Cruise - thot gjermani.

- Un do e beja me Leonardo DiCaprio - thot italiani.

- Un se di ca than ata dy te paret se nuk flas as kinezce as gjermanisht - thot shqiptari - po ti mer italion qeke i kokerr pederasti qe se paske shokun.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qyfyre [+18]

Mesazh nga No.i.d prej Tue Jun 29, 2010 4:34 am

Fshatari ne Amerike

Shkon nje fshatar shqiptar ne Amerike dhe zbret nga avioni ne New York dhe merr taksi. Kur shef shoferin e taksis qe ishte sakat me nje kemb. I habitur e pyt

- Po si i jep makines me nje kemb ti?

- S'ke nevoj per dy kemb ne Amerike. Jane automatike makinat, vetem fren dhe gaz kan - tha taksixhiu.

E mir e le te shpia e ca kusherinjve fshatarin ky dhe iken taksia. Pas ca ditesh kalon prap taksixhiu nga e njejta lagje, kur shef kte fshatarin me shkop, me nje kemb, duke caluar.

- Obobo po si ndodhi ore keshtu? Aksident? - e pyet taksixhiu fshatarin.

- Jo ore e preva vet te majten, po harrova qe nuk kam makin - ja kthe fshatari.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qyfyre [+18]

Mesazh nga No.i.d prej Tue Jun 29, 2010 4:34 am

Pederasti te doktorri

Shkon nje pederast te doktorri dhe i thote:

- Doktorr me dhemb shume *****

- Hajt te te kontrollojme nje here - i thote doktorri dhe i fut doren.

Pas pak kohesh doktorri gjen nje trendafil ne ***** dhe e nxjerr perjashta.

- Po kjo cfare eshte?

- Ajo eshte per ty doktorr...- ja kthen pederasti
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qyfyre [+18]

Mesazh nga No.i.d prej Tue Jun 29, 2010 4:34 am

Dy pederastet

Dy pederasta ishin ne shtrat duke e bere kur njeri i thote tjetrit:

- I dashur sot isha ne spital dhe bera testin e AIDS dhe rezultova pozitiv....

- Dhe ma thua tani?

- Po beja shaka, me pelqen kur i shtrengon bythet keshtu...
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qyfyre [+18]

Mesazh nga No.i.d prej Tue Jun 29, 2010 4:35 am

Dy shoke

Me Cfare Merresh Tani ?

- Ja , Kemi Krijuar Nje Kuartet Muzikor.

- Bravo , Po Sa Vete Jeni ?

- Tre .

- Me Ke Je Tjeter ?

- Une E Im Vella.

- Aaa Pse Ke Vella Ti ?

- Jo. Pse?
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qyfyre [+18]

Mesazh nga No.i.d prej Tue Jun 29, 2010 4:35 am

Kepuce krokodili

Nje bjonde vete per pushime ne Brazil dhe i hipen keq ne koke te blejkepuce krokodilash. Kur pyet shitesit neper dyqane, dhe nuk i pelqeu cmimi me te cilat ata ia ofruan, ajo vendosi te vente dhe te vristevete nje krokodil per kepuce.

- Dakort - i thote shitesi, - Zoti te ndihmofte dhe ishalla kapsh ndonje te madh.

Megjithe zell bjondja largohet. Te nesermen, ndersa shitesi kalon paranje liqeni, shef bjonden me nje pushke ne dore, dhe nje krokodil shumei madh tek i qepet. Bjondja godet krokodilin, dhe ai vdes ne vend. Afersaj ka dhe 7 krokodila te tjere te ngordhur.

Shitesi afrohet teshohi se cpo ndodh. Bjondja kthen krokodilin ne kurriz te tijin keshtuqe barku i tij te ishte lart ashtu sic kishte bere dhe me 7 te tjeretme perpara.

- Ptttu te morri dreqi, race e poshter, - ulerinbjondja ndersa e analizon duke pare kembet e tij, - Po dhe ti mer zagarske veshur kepuce?
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qyfyre [+18]

Mesazh nga No.i.d prej Tue Jun 29, 2010 4:35 am

Taksixhiu

Klienti prek taksixhiun në shpatull për ti thënë që të ndalojë makinën. Taksixhiu menjëher humb kontrollin, për pak sa nuk përplaset me një kamion dhe del nga rruga, rrutullohet disa herë dhe frenon ca centimetra para një muri. Pasi merr vetem taksixhiu i thot klinetit:
- Mos më prek mor shok në shpatull se desh na vrave të dyve.
- Pse - i thotë klinenti - hera e parë është që i jep makinës ?
- Jo mor jam shofer i vjetër, 36 vjet eksperienc.
- Po ç'pate atere ? - e pyet klienti.
- 35 vjet kam qën shofer makine funerali.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qyfyre [+18]

Mesazh nga No.i.d prej Tue Jun 29, 2010 4:35 am

I burgosuri

Ishte nje kriminel dhe e denuan me burg. Ky ishte nje i dobet i shkurter, dhe kur shkon ne qeli ne burg i bie te rrije me nje zezak dy metra te gjate.
Futet ky ne qeli, ulet ne krevat dhe pa kaluar dy minuta, zezaku i jep nje tubete me vazeline dhe i thote:
- Degjo, fillo lyu se kam per te te q***
- Si ore do me q*** ? - thote ky.
- Me degjo mua - ja kthen zezaku - fillo lyu se un kam per te te q*** do apo s'do ti.
- Po ik ore se s'do me q*** ti mua - vazhdon insiston ky.
- Si te duadh - i thote zezaku - po te jesh i sigurte qe kam per te te q*** prandaj me mire lyu.

E shef keq punen ky dhe fillon lyen by**n me vazeline. E shef zezaku dhe i thote:
- Ca lyen?
- By**n - i thote ky.
- Ca by*e more, lyej gjoksin.
- Pse gjoksin ?
- Se ka per te te dhembur shpirti...
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qyfyre [+18]

Mesazh nga No.i.d prej Tue Jun 29, 2010 4:36 am

Lepuri dhe kokaina

Lepuri futet te bari ku punonte ariu dhe e pyet
- O ari a ke kokaine ?
- Jo - i thote ariu.
Te nesermen vjen prap lepuri
- A ari a ke kokaine ?
- Po jo mor lepur nuk kam - i thote ariu.
Shkon ne shtepi ariu dhe mendon, pse mos gjeje ca kokaine dhe tja shesi lepurit per te bere ca lek. Dhe gjen gjysem kile. te nesermen vjen lepuri si gjithmone.
- O ari a ke kokaine ?
- Po - i thote ariu, - kam gjysem kile.
- Duart lart, antidroga
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qyfyre [+18]

Mesazh nga No.i.d prej Tue Jun 29, 2010 4:36 am

Plaku ne autobus

Hyp nje plak ne autobus dhe pas ca minutash i thote nje te riu qe ishte ulur.
- Or cun a ngrihesh pak qe te ulem un se jam plak e po me dhembin kembet.
- Po ti kur ke qen i ri a ngriheshe per tu liru karrigen pleqeve ? - i thote cuni ri.
- Po ngrihesha gjithmone - i thote plaku
- Po prandaj te dhembin kembet tani
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qyfyre [+18]

Mesazh nga No.i.d prej Tue Jun 29, 2010 4:36 am

Oficeri dhe ushtari

Ben ushtarit i vdes mamaja po nuk dinte gje. Shoku i vet qe e mori vesh nuk ja bente zemra tja thoshte prandaj i thote oficerit qe tja jepte lajmin e zi, por ju lut qe ta bente pak me takt se Beni ishte shum i lidh me mamane.
Oficeri i therret gjith ushtaret dhe u thote te vihen ne rresht. Pasi vihen ne rresht oficeri u jep urdher qe te gjithe ata qe e kane mamane gjalle te bejne nje hap para. Dhe Beni shkret ben nje hap para kur oficeri i thote
- Ku shko ti mer k*r, shko mbrapa shko
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qyfyre [+18]

Mesazh nga No.i.d prej Tue Jun 29, 2010 4:37 am

Ne tren

Ne nje udhetim me tren ne nje gabine ishin vendosur perballe me njeritjetrin nje djale dhe nje vajze. gjete rruges te dy kerkonin ti flisnin njeri tjetrit por asnjeri nuk po merrte guximin. Kur treni hyn ne tunel djali cohet per te puthur vajzen por kjo kthen by*en. Me pas kur dalin nga tuneli vajza e pyet si tu duk puthja? faqet ishin te buta po goja mbante pak ere.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qyfyre [+18]

Mesazh nga No.i.d prej Tue Jun 29, 2010 4:37 am

Martesa e trete

Dy shoke takohen pas shume kohesh.

I pari - U martova per here te trete

I dyti - Me verte per te treten here?

I pari - Po po

I dyti - Po cfare ndodhi me dy grate e para?

I pari - Vdiqen

I dyti - Po si vdiqen?

I pari - Gruaja e pare piu helm

I dyti - Po tjetra?

I pari - Nga nje frakture ne kafke

I dyti - Si e pesoi frakturen?

I pari - Nuk donte te pinte helmin
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qyfyre [+18]

Mesazh nga No.i.d prej Tue Jun 29, 2010 4:37 am

Gruaja te doktorri

Ishte nji alamet femre dhe shko te gjinekologu. Gjinekologut i iken truni sa e shef. I thot te zhvishet dhe te shtrihet. Pastaj dhinekologu fillo i ferkon shalet.

- E di cfare po bej? - i thote femres.

- Po. Je duke pare se mos kam ndonje acarim lekure mes shaleve.

Pastaj gjinekologu fillon i ferkon gjokset.

- E di cfare po bej tani ? - e pyet.

- Po. Je duke kontrolluar se mos kam ndonje gjender kanceroze ne gjoks.

Gjinekologu nuk duron dot me dhe i hyp persiper dhe fillon seksin.

- Po tani e di cfare po bej?

- Po merr siden. Per kete problem erdha.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qyfyre [+18]

Mesazh nga No.i.d prej Tue Jun 29, 2010 4:38 am


Per peshkim

Burri dhe gruaja u zgjuan te dielen ne mengjes dhe burri i thote gruas se ka vendosur qe do shkoje per peshk ate dite. Pastaj i thote gruas se ajo ka 3 opsione.

1. Te shkoj dhe ajo per peshk me burrin

2. Te bejn seks

3. Ti japi gojore

- Mendohu - thote burri - sa te ngarkoj varken dhe erdha per 1- minuta.

Kthehet burri pas 10 minutash dhe pyet gruan nese vendosi se cfare do bente. Gruaja i pergjigjet se nuk ka qef te shkoj per peshkim. Dhe per seks nuk esht ne qef keshtu qe zgjedh gojoren. Po sa fillon nga puna, ndalon pas 3 sekondash duke peshtyre.

- Ka shije muti - i thot burrit.

- E di. As qeni nuk donte te shkonte per peshk, dhe gojore nuk di te japi.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qyfyre [+18]

Mesazh nga No.i.d prej Tue Jun 29, 2010 4:38 am

Seks ne erresire

Nje cift i martuar kishin 10 vjet qe kur ishin martuar qe ebenin en erresire pasi burri nuk pranonte ta bente me drite. Nje here gruaja ndez abazhurin te koka krevatit kur po e benin, kur cte shofi, burri po perdorte nje dildo. E zemeruar gruaja i thote:

- Si s'ke , u be kaq vjet qe jemi martuar dhe s'ma ke thene. Shpjegohu menjehere tani...

- Ta shpjegoj un - i thote burri - po shpjego nje here ti tre kalamajt
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qyfyre [+18]

Mesazh nga No.i.d prej Tue Jun 29, 2010 4:38 am

Ne ferr

Ishte njoni dhe vdiq e shkoi ne ferr. aty u del djalli para dhe u thot qe keni 3 opsione, dhoma 1, 2 ose 3 dhe hap te tre dyret djalli. te dhoma par shofim kta qe te gjith po rrinin me kok posht ne nji tapet. te dhoma dyt te gjith po rrinin me kok posht ne cimento. kurse te dhoma tret ishin te zhytur ne m*t deri ne gju dhe po pinin kafe.

Hadj thot ky, do maj cik er po t pakten s'do me bi gjaku ne koke dhe po ne kafe. dhe zgjedh dhomen e tret e futet brenda. ku sapo mbyllej dera djalli u thot: - hajd tani maroi pushimi, kok posht shpejt
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qyfyre [+18]

Mesazh nga No.i.d prej Tue Jun 29, 2010 4:39 am

Kembet blu

Shkon njeri te doktorri dhe i thote si eshte nxire kemba djathte. Ja shef doktorri dhe i thot qe duhet ta presin qe mos kaloj te kemba tjeter. Dhe ja presin kemben kti mikut. Kur pas nje jave vje prap ky dhe i thot doktorrit se i eshte nxire dhe kemba majte tani. Doktorri i thote se nuk e paskan kapur aq shpejt sa duhet heren e pare dhe paska shkuar dhe tekemba tjeter, keshtu qe e presin dhe tjetren. Pas nje jave vje prap ky dhe i thot doktorrit qe tani i jane nxire bythet. Doktorri i thote "Ore mos i blen xhinset te gabelt ti, se me duket se te leshojn boj".
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qyfyre [+18]

Mesazh nga No.i.d prej Tue Jun 29, 2010 4:39 am

Futbollistat e verber

Nje autobuz me femij te verber po shkonte te nje qytet tjeter per nje ndeshje. Ne gjys te rruges ndalon autobuzi per te pushu pak dhe trajneri ulet ne nje lokal kurse femijet i len te luajne te nje fush aty para. Trajneri fillo muhabet me njerin qe e pyt se si arrijn te lujn futboll kalajt e verber. Trajneri i shpjego se ven nje zile ne top qe ta degjojn kalajt dhe keshtu e ndjekin topin. Kur ne muhabet e siper vjen nje tjeter me vrap ne lokal dhe shkon te trajneri

- Me ty jan ata kalamajt e verber? - i thot trajnerit gjith inat

- Po. Pse ke ndonje gje kunder te verberve? - i pergjigjet trajneri i indinjuar.

- Jo si kam problem ne pergjithsi, po hajde merri se mi ben delet lesh me shqelma
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qyfyre [+18]

Mesazh nga No.i.d prej Tue Jun 29, 2010 4:39 am

Gruaja e semure

Burrit i bejn telefon se gruaja eshte ne spital dhe ky shkon me vrap. Kur arrin atje shkon te infermierja ne hyrje te spitalit dhe e pyt se cfare ka gruaja, si i kan dal testet.

- Si e ke mbiemrin? - i thot infermeirja

- Hoxha - i thot burri

- Na iken dritat ca here kshuqe kemi ca probleme me rezultatet e testeve. Dhe mbiemri Hoxha eshte shume i perhapur. Kemi disa pacient me kte mbiemer. Po gruaja jote do kete ose side ose Alzhemier (si puno memoria).

- Po un ca te bej tani? - i thot burri i nevrikosur dhe i shqetsuar.

- Merre gruan, lere ne mes te qytetit dhe po e gjeti shtepin, mos e q*
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qyfyre [+18]

Mesazh nga No.i.d prej Tue Jun 29, 2010 4:40 am

Hundet e zezakut

- Pse zezaket i kane aq te medha vrimat e hundes?

- Se nga vrimat e hundes i mbante zoti kur i lyente
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qyfyre [+18]

Mesazh nga No.i.d prej Tue Jun 29, 2010 4:40 am

Analizat

Nje pacient vajti ne spital per te ber disa analiza. Doktori i kerkon te mbush 1 epruvet me urine. Pasi dalin analizat doktori i thot:

- Te lutem zoteri mos pi kafe ne mengjes se duhet te jesh esell per analizat.

Po ky si e kuptoi qe kisha pi klafe me mengjes une mendo ky. Dhe vendosiqe ta testonte doktorin. Te nesermen i fut nje pilaf dhe shkon ben prap analizat. Vijn rezultat.

- Te lutem - i thot doktori - mos ha pilaf para analizave, duhet te jesh esell.

Ouuuuuuuuu u habit pacienti. Tani do ta corientoj fare mendo pacienti. I mer vajzes se tij 17 vjecare nje pruvet me urinen e saj pak vaj nga motorri i makines, i perzien dhe ja con doktorit. Pasi dalin analizat doktori i thot:

- Zoteri ju keni 2 problem. 1-vajzen e ke shtatzane dhe 2-makines ndrroi vajin.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qyfyre [+18]

Mesazh nga No.i.d prej Tue Jun 29, 2010 4:41 am

Polici dhe femija

Nje polic shikon nje femij duke pir cigare dhe fillon e qorton :

- A e di qe duhani te shkurton jeten? - i thot polici.

- Jo - i pergjigjet femija.

- Sa vjec je ti? - e pyet polici.

- 10 vjec - i pergjigjet femija.

- E shikon , - i thot polici - po te mos kishe nisur cigaren do ishe 15 vjec!
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qyfyre [+18]

Mesazh nga No.i.d prej Tue Jun 29, 2010 4:41 am

Tap

2 burra te merzitur vendosen te pine qe te hiqnin stresin. Pas 3 oresh qe te 2 tape, dolen nga bari dhe filluan te ecnin, deri sa arriten te shinat e trenit.

- Boooooo sa te gjata keto shkallet - tha njeri

- Mos u merzit - ia ktheu tjetri - se po vjen anshensori.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qyfyre [+18]

Mesazh nga No.i.d prej Tue Jun 29, 2010 4:41 am

Terhiqe Balee, Terhiqe

Njeri me makin duke ec ne autostrad Tiran-Durres bie ne nje kanal anash autostrades. Aty qellon nje fshatar me nje kal dhe vjen ta ndihmoje. I lidh nje litar kalit dhe e lidh dhe me makinen dhe i thot kalit "Terhiqe Dilo, terhiqeee". Hic nuk leviz kali. Pastaj i thot "Terhiqe Mile, terhiqee". Prap hic kali. Pastaj i thot "Terhiqe Bale, terhiqeeee" dhe kali e terheq makinen dhe e nxjerr nga kanali.

Shoferi e falenderon, por kurioz, e pyt fshatarin"

- Po ti si ka mundsi qe nuk i di emrin kalit tend?

- Ja di ore ja di, po eshte qorr dhe po ta dinte qe po e terhiqte vetem, as do mundohej fare
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qyfyre [+18]

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi