Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Bariu dhe turistja

Shko poshtë

Bariu dhe turistja

Mesazh nga No.i.d prej Tue Jun 29, 2010 4:50 am

Nje turiste po shkonte drejt veriut me makine. Rruges i ra njera gome. U mundua ta nderroje gomen vete por nuk po mundte. Aty afer kalon nje bari dhe e ndihmon turisten. Tani turistja per ta falenderuar bariun per ndihmen qe i dha i thote - hajde me q*. Ja fut bariu kesaj nje te q*** sa i shkojne mendte verdalle .
E gezuar kjo i thote bariut- hajde me mua, martohemi bashke. - Faleminderit- thote bariu por une kam gjithe keto dele qe duhet me u kujdes por po deshe merr vellain tim me vete, ai i pa martuar eshte. Po mire - thote turistja po a eshte i mire per te q*** ai ?. Nuk e di -thote bariu, por njehere ai ka q* arushen dhe tani i bjen arusha
mjalte perdite te shpia. :lol: :lol:
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Bariu dhe turistja

Mesazh nga Linddt prej Tue Jun 29, 2010 5:20 am

haha shum e fort thnx Very Happy Very Happy
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi