Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Burre + Grua..........

Shko poshtë

Burre + Grua..........

Mesazh nga No.i.d prej Tue Jun 29, 2010 4:51 am

Burre + Grua

Burre inteligjent + Grua inteligjente = Histori dashurie
Burre budall + Grua inteligjente = Aventure pa te neserme
Burre budall + Grua Budallaqe = Martese
Padron inteligjent + Puntor Inteligjent = Perfitim
Padron inteligjent + Puntor budall = Prodhim
Burre i bukur + Grua e bukur = Seks
Burre i bukur + Grua e shemtuar = Burre budall
Burre i shemtuar + Grua e bukur = Para
Burre i shemtuar + Grua e shemtuar = Deshperim
Burre i vjeter + Grua e re = Para
Burre i vjeter + Grua e vjeter = Shoke
Burre i ri + Grua e re = Dashuri.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Burre + Grua..........

Mesazh nga Genta-stil prej Fri Jul 09, 2010 8:35 am

hahahha flm se shum tfort Very Happy
avatar
Genta-stil
Antar
Antar

Numri i postimeve : 13
PIKE : 13
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 09/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Burre + Grua..........

Mesazh nga <<<Mēľāqĵāāā>>> prej Fri Aug 06, 2010 11:36 am

hahahahhahahahha Shumee e Miire CoMpliMeenTee
avatar
<<<Mēľāqĵāāā>>>
Homie
Homie

Numri i postimeve : 310
PIKE : 379
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 03/08/2010
Mosha : 25
Vendbanimi : и'вυzzє t'Kosovess-IstoG

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Burre + Grua..........

Mesazh nga Linddt prej Fri Aug 06, 2010 9:31 pm

flm hawer no.i.d
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Burre + Grua..........

Mesazh nga Shooter-Ks prej Thu Oct 21, 2010 8:39 pm

shum e fort
avatar
Shooter-Ks
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 5077
PIKE : 6303
Popullariteti Popullariteti : 41
Data e regjistrimit : 11/06/2010
Mosha : 22

http://www.deqani-ks.all-up.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Burre + Grua..........

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi