Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Disa Dialoge humoristike

Shko poshtë

Disa Dialoge humoristike

Mesazh nga No.i.d prej Tue Jun 29, 2010 4:58 am

xhelozia
Ai: - Paola, kur do pushosh se qenuri xheloze?
Ajo: - Kur te me therrasesh Antonela!


I pari
Ai(ne shtrat): - E dashur kam qene une I pari?
Ajo: - Natyrisht, po perse me pyesni te gjithe?


ideja
Gruaja te shoqit: Ka pak kohe qe nje ide me vjen rrotull, ne koke..
I shoqi: Mos u shqeteso, heret o vone, do vdese nga vetmia.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Disa Dialoge humoristike

Mesazh nga No.i.d prej Tue Jun 29, 2010 4:59 am

i dite beni hy ne dhomen e prinderve e gjen te jatin me nenen qe po q.....e i thot
-o ba ca po boni...?
-po lujm,(thot babi)
-po ca loje...?(beni)
-un po fus trrenin te tuneli mamit(babi)
-o ba pse nuk hyp ke dollapi e hillu,e provo a e fut dot trrenin ke tuneli...
hyp baba benit ke dollapi e hullet....
-o cun te dhjefsha stilin,te tom e vdiqe e me theve bilin..................
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Disa Dialoge humoristike

Mesazh nga No.i.d prej Tue Jun 29, 2010 4:59 am

Dy cuna bo u zishi se kush mbante me shume mend kur ishte i vogel
thote i pari:
-kur kam pas qen une i vogel ku bote dashura mami dhe babi une i numeroja sa here pomponte babi perpara se tu prishte
vetem ku fol ky tjeteri:
-o kaq manke mend ti une ku kam pas qen mbrenda ne parkun e mamit, kur ja fuste babi mamit une terhiqa ate te babit qe te vinte me thell qe te bonte me shume qef mami.............iih
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Disa Dialoge humoristike

Mesazh nga No.i.d prej Tue Jun 29, 2010 4:59 am

NE KOHEN E MONIZMIT NE TIRANE NE KOMISARIATIN EPOLICISE TEK ISH BLLOKU I UDHEHEQJES SHEFI I POLICISE NDAN DETYRAT URDHERON NJE NJESIT QE TE PARULLOJE NE FOTO CAMIN NJESITI PASI MER DETYREN DEL NE PATRULLIM GJEN FOTO NATYRA FOTO RINIA FOTO STUDIO FOTO FOTO FOTO VETEM FOTO CAMIN NUK E GJENIN MBARON SHERBIMI VENE NE POSTE DHE RAPORTOJNE SHOKU KOMANDANT GJATE SHERBIMIT ASGJE E RE TE GJITHA FOTOT IGJETEM VETM FOTO CAMIN JO
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Disa Dialoge humoristike

Mesazh nga No.i.d prej Tue Jun 29, 2010 5:00 am

Ajo - I dashur, c'do te thote "perche" ne italisht?
Ai - Pse...
Ajo - Jo mo kot, per ta dit...
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Disa Dialoge humoristike

Mesazh nga No.i.d prej Tue Jun 29, 2010 5:00 am

Nje djale ne makine me nje shoqen e tij te liceut, e pyet nje fshatar plak: - Me fal ku te con kjo rrugice qe kalon permes pyllit? Fshatari duke qeshur i tha:- Drejt marteses ore mik !
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Disa Dialoge humoristike

Mesazh nga No.i.d prej Tue Jun 29, 2010 5:00 am

Ne nje koncert ne Milano ne orkester ishte dhe nje shqiptar nga Devolli qe i binte pianos. Pasi filloi shfaqja degjohet nje ze nga publiku qe bertet : -O Devolli. Dhe kjo perseritet disa here. Pasi mbaron shfaqja shkon devolliu dhe takon kete. E pyet nga je dhe ky i thote shqiptar. Po njihemi gje e pyet? Jo i thote ky. Po nga e more vesh qe jam devolli. I thote ky tjetri: -Kur u ulen pianistet e tjere afruan karrigen te pianoja, kurse ti u ule njehere dhe afrove pianon prane vetes.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Disa Dialoge humoristike

Mesazh nga No.i.d prej Tue Jun 29, 2010 5:00 am

Njeri banonte ne katin e dyte dhe del ne dritare per te pire cigare. Kur mbaron cigaren e hedh nga dritarja jashte mirepo i bie njerit ne koke, i cili thote: Po ti o s’ke tavell ne shtepi?

I pergjigjet: Pse s’te doli cigarja ty, e dashke me tavell kokes?
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Disa Dialoge humoristike

Mesazh nga No.i.d prej Tue Jun 29, 2010 5:01 am

Pyet profesori nje nxenes: Si quheni? Moisi, i pergjigjet nxenesi. Emer i bukur thote profesori, nga Bibla. Jo jam nga Mirdita, ia kthen nxenesi.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Disa Dialoge humoristike

Mesazh nga No.i.d prej Tue Jun 29, 2010 5:01 am

Flasin dy shoke me njeri tjetrin
1-Si thua dua ti bej gruas nje udhetim fantastik per pushime ,,, me thuaj per ku ta pres bileten Maldive,,,Miami ,,, per ku ?
2-E di cke po nisu vetem me mire

Batute e degjuar ne emisionin e fundit -Ciao Darwin
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Disa Dialoge humoristike

Mesazh nga No.i.d prej Tue Jun 29, 2010 5:01 am

nxenesit:profesor ca do me then i don't know?
profesori: nuk e di.
Nxenesit: po ne te dinim te zgjut ty,o profesor......
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Disa Dialoge humoristike

Mesazh nga No.i.d prej Tue Jun 29, 2010 5:01 am

nusja i shikon vjehres filxhanin
nusja-ke nje me k ketu
vjehra-ua mu kujtua qamili
nusja- pirdh pirdh o kade une me k e ti me q (vjehren e quanin kade)
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Disa Dialoge humoristike

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi