Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

“Origjinale” vjen Aurela Gace me klipin e ri

Shko poshtë

“Origjinale” vjen Aurela Gace me klipin e ri

Mesazh nga Linddt prej Tue Jun 29, 2010 5:46 am


Pikerisht keshtu e ka titulluar kengen me te re kengetarja Aurela Gace, teksshkruese e se ciles eshte vete ajo ne bashkepunim me Dr. Florin.Bashke me keta te dy kendon edhe nje djale i panjohur, i komunitetit rom, i quajtur Marsel, i cili kendon refrenin e kenges. Kenga eshte punuar me videoklip dhe merite per kete kane djemte e produksionit “Entermedia”.
Nje ritem veror ky, qe e sjellin autoret ne fjale, me dominimin e Aureles, e cila pervec zerit, ne kete videoklip tregon edhe lojen e saj aktoriale. Sidomos verehet nje stil vertet interesant i saj, merite per te cilin ka vete ajo, pasi gjithcka ka qene zgjedhje e saj


Edituar për herë të fundit nga Deqani Ks në Sun Aug 01, 2010 6:14 pm, edituar 1 herë gjithsej
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: “Origjinale” vjen Aurela Gace me klipin e ri

Mesazh nga linda prej Wed Jun 30, 2010 2:22 pm

flm per info
shum këng e mir ish Very Happy
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi