Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Kinezi ‘ringjallja’ e Michael Jacksonit

Shko poshtë

Kinezi ‘ringjallja’ e Michael Jacksonit

Mesazh nga Linddt prej Tue Jun 29, 2010 5:51 am

“Edhe para se të lindja kam vallëzuar në barkun e nënës”, thotë djaloshi Xiao Bao (5 vjeçar) nga Kina.
Kishte lindur para kohe dhe mjekët ui thanë prindërve se ai duhet të merret me aktivitete fizike për të forcuar muskujt. Pasi ishte shumë i dobët për t’u stërvitur, prindërit shpresuan se ai të paktën do të mund të lëvizë me muzikë.

Megjithatë, Xiao i vogël, vetëm për disa muaj dëshmoi se di të kënaqet me muzikën, ndërsa prindërit shumë shpejtë zbuluan se kjo është mënyra e mirë për ta qetësuar nëse ai fillon të qanë.

Familja e Xiaos shpenzon rreth 200 euro në muaj për orët e tij të vallëzimit dhe veshjet për t’i ngjarë sa më shumë yllit të ndjerë të popit Michael Jackson. Xia thotë se ka dëshirë që një ditë të bëhet i famshëm, ndërsa ai tashmë ka marrë pjesë në disa emisione televizive në Amerikë./Telegrafi/
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kinezi ‘ringjallja’ e Michael Jacksonit

Mesazh nga Linddt prej Tue Jun 29, 2010 5:51 am

avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kinezi ‘ringjallja’ e Michael Jacksonit

Mesazh nga Linddt prej Tue Jun 29, 2010 5:52 am

avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kinezi ‘ringjallja’ e Michael Jacksonit

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi