Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Tifozet e YANKEESSSSSS rite here...YeaHHHHHH BaByyyyyyYyyyyyYyyy...

Shko poshtë

Tifozet e YANKEESSSSSS rite here...YeaHHHHHH BaByyyyyyYyyyyyYyyy...

Mesazh nga Linddt prej Tue Jun 29, 2010 6:02 am


Welcome my dear fans of New York Yankees!The New York Yankees is a Major League baseball team based in The Bronx, New York City. They are in the Eastern Division of the American League and they have the distinction of being one of the most storied franchises in American sports over the course of their 100+ year history.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi