Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

BOKS

Shko poshtë

BOKS

Mesazh nga Linddt prej Tue Jun 29, 2010 6:09 am

Krasniqi: Fitore për të synuar titullin Kampion Bote


Boksieri shqiptar, Luan Krasniqi, do të ndeshet në Dyseldorf me rusin Aleksandër Dimitrenko, në sfidën që shihet si shansi i tij i fundit për titullin Kampion Bote në peshën e rëndë të versionit WBO. 37-vjeçari i lindur në Junik shprehet optimist për duelin që do të zhvillohet sot në orën 23.00.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi