Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Vankuver: Sot fillojnë Lojërat Olimpike Dimërore

Shko poshtë

Vankuver: Sot fillojnë Lojërat Olimpike Dimërore

Mesazh nga Linddt prej Tue Jun 29, 2010 6:25 am

Vankuver: Sot fillojnë Lojërat Olimpike Dimërore

Flaka olimpike ka arritur në Vankuver të Kanadasë, ku sonte hapen zyrtarisht Lojërat Olimpike Dimërore. Guvernatori i Kalifornisë, Arnold Shvarceneger, është në mesin e atyre që do të mbajnë flakën sot.

Garat do të fillojnë edhe para nisjes së ceremonisë zyrtare, ku skiatorët do të konkurrojnë në garat kualifikuese. Mbi 5000 atletë nga 80 vende pritet të marrin pjesë në Lojërat Olimpike Dimërore që do të zgjasin 17 ditë
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Vankuver: Sot fillojnë Lojërat Olimpike Dimërore

Mesazh nga Linddt prej Tue Jun 29, 2010 6:25 am

avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi