Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Shfletuesit Internet Explorer 6 i del afati

Shko poshtë

Shfletuesit Internet Explorer 6 i del afati

Mesazh nga Linddt prej Tue Jun 29, 2010 6:34 am

Kompania Microsoft u ka bërë apele të shumta përdoruesve të cilët shfrytëzojnë versionin 6 të shfletuesit të saj Internet Explorer që menjëherë ta përditësojnë në ndonjë prej versioneve më të reja.
Internet Explorer 6 është paraqitur në vitin 2001 dhe atëbotë ofronte opsione të shkëlqyeshme të sigurisë. Megjithatë, interneti ka evoluar, janë paraqitur kërcënime të reja e shumë më të sofistikuara për karakteristikat e vjetruara të Internet Explorer 6.

Microsoft planifikon që tërësisht të shkyçë mbështetjen për këtë shfletues të vjetruar, por problem paraqet fakti se ende janë rreth 17.6% përdorues të cilët e shfrytëzojnë këtë shfletues e Microsoft nuk ka shumë mënyra për t’i shtyrë ata të kalojnë në ndonjërin prej versioneve të reja të saj.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi