Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

"Videoja më seksi” e cila sillet nëpër Facebook është virus I ri

Shko poshtë

"Videoja më seksi” e cila sillet nëpër Facebook është virus I ri

Mesazh nga Linddt prej Tue Jun 29, 2010 6:36 am

Nëse në rrjetin për shoqërim online Facebook u paraqitet porosia me mbishkrimin "this is without doubt the sexiest video ever! Tongue Tongue Tongue" (kjo padyshim është videoja më seksi) mos e hapni, sepse bëhet fjalë për një virus.
Në kuadrin fillestar të video incizimit, i cili përcillet me mbishkrimin "Candid Camera Prank! (HQ)", gjendet fotografia e një vajze me fustan të shkurtër. Nëse klikoni në video do t’iu paraqitet porosia e cila thotë se video playeri juar është vjetruar dhe se nevojitet të shkarkoni ndonjë version të ri. Mijëra njerëz me anë të klikimit në këtë “update” e kanë infektuar kompjuterin e tyre me virus.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi