Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Tatuazhe te cmendura, ne lidhje me webin I ri

Shko poshtë

Tatuazhe te cmendura, ne lidhje me webin I ri

Mesazh nga Linddt prej Tue Jun 29, 2010 6:45 am

avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Tatuazhe te cmendura, ne lidhje me webin I ri

Mesazh nga Linddt prej Tue Jun 29, 2010 6:45 am

Nuk besoj se mund të ketë vlera artistike një artikull i tillë por tregon më së miri çmendurinë dhe pasionin e njerëzve për teknologjinë. Huffington Post në një artikull të tyrin ka krijuar një koleksion të këtyre tatuazheve, duke kaluar nga kodi html, tek Mac dhe gjithashtu pa harruar Bill Gates.

Çfarë mendoni do ishit në gjendje të bënit një tatuazh të tillë?
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi