Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Matematika eshte ...

Shko poshtë

Matematika eshte ...

Mesazh nga Shooter-Ks prej Tue Jun 29, 2010 2:25 pm

Matematika eshte ...
Matematika eshte ajo shkence pa te cilen nuk do te kishim jetuar keshtu siq po jetojme sot ! Matematika nderlidhet me te gjitha shkencat dhe lendet tjera !
avatar
Shooter-Ks
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 5077
PIKE : 6303
Popullariteti Popullariteti : 41
Data e regjistrimit : 11/06/2010
Mosha : 22

http://www.deqani-ks.all-up.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Matematika eshte ...

Mesazh nga Shooter-Ks prej Tue Jun 29, 2010 2:25 pm

Matematika eshte shkence filozofike,fizike dhe psikologjike, sepse nderlidhet me te trijat !
avatar
Shooter-Ks
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 5077
PIKE : 6303
Popullariteti Popullariteti : 41
Data e regjistrimit : 11/06/2010
Mosha : 22

http://www.deqani-ks.all-up.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Matematika eshte ...

Mesazh nga Shooter-Ks prej Tue Jun 29, 2010 2:25 pm

matematika eshte mbreteresha e shkences
avatar
Shooter-Ks
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 5077
PIKE : 6303
Popullariteti Popullariteti : 41
Data e regjistrimit : 11/06/2010
Mosha : 22

http://www.deqani-ks.all-up.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Matematika eshte ...

Mesazh nga arlind prej Mon Feb 21, 2011 5:48 pm

e vetmja qe mund te msohet edhe me muzik Very Happy tknaq Razz
avatar
arlind
Antar
Antar

Numri i postimeve : 4
PIKE : 4
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 21/02/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Matematika eshte ...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi