Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Matematik:Sa bojn ?

Shko poshtë

Matematik:Sa bojn ?

Mesazh nga Shooter-Ks prej Tue Jun 29, 2010 2:43 pm

Matematik:Sa bojn ?

kush e din sa boj keto shum Very Happy Very Happy Very Happy
a.12-2x29-48
b.38x28+35+67
c.38+348-124x125
d.47-56+45x35
nese se din ne fun munt teju tregojm
avatar
Shooter-Ks
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 5077
PIKE : 6303
Popullariteti Popullariteti : 41
Data e regjistrimit : 11/06/2010
Mosha : 22

http://www.deqani-ks.all-up.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Matematik:Sa bojn ?

Mesazh nga arlind prej Mon Feb 21, 2011 5:36 pm

a = -94
b = 1166
c = -15114
d = 1566
avatar
arlind
Antar
Antar

Numri i postimeve : 4
PIKE : 4
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 21/02/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi