Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Paradoksi Hyrje

Shko poshtë

Paradoksi Hyrje

Mesazh nga Shooter-Ks prej Tue Jun 29, 2010 2:50 pm

[color=blue]Paradoksi Hyrje [/color

Ne hyrjen e nje libri eshte shenuar:
1.Ky liber ka 669 faqe.
2.Autori i ketij libri eshte Franc Kafka.
3.Deklarata numer 1,2 dhe 3 nuk jane te sakta.
avatar
Shooter-Ks
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 5077
PIKE : 6303
Popullariteti Popullariteti : 41
Data e regjistrimit : 11/06/2010
Mosha : 22

http://www.deqani-ks.all-up.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Paradoksi Hyrje

Mesazh nga AvaTar-Ks prej Thu Jul 15, 2010 9:51 am

flm .Ky liber ka 669 faqe.
avatar
AvaTar-Ks
Master
Master

Numri i postimeve : 505
PIKE : 548
Popullariteti Popullariteti : 1
Data e regjistrimit : 02/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi