Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

shum thjesht....

Shko poshtë

shum thjesht....

Mesazh nga Shooter-Ks prej Tue Jun 29, 2010 3:03 pm

shum thjesht....
Zgjitheni ket detyr ...hallall i koft atij apo asaj qe e zgjedh ket detyr.....

5 + 5 + 5 = 550

kjo asht detyra....
per te zgjedhur ket detyr mund te beni nje vij dikund edhe per me dal rezultati 550... logjik....un pres pergjigje ....

ME NJE VI (-) mundemi mi ra ne fije dmth i mundoj nje vij (-).......
avatar
Shooter-Ks
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 5077
PIKE : 6303
Popullariteti Popullariteti : 41
Data e regjistrimit : 11/06/2010
Mosha : 22

http://www.deqani-ks.all-up.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi