Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Lista e matematikanëve shqiptar

Shko poshtë

Lista e matematikanëve shqiptar

Mesazh nga Shooter-Ks prej Tue Jun 29, 2010 3:06 pm

Lista e matematikanëve shqiptar
1.Eshref Ademaj
2.Artur Baxhaku
3.Idriz Berani
4.Faton Berisha
5.Muharrem Berisha
6.Naim Braha
7.Kristian Bukuroshi
8.Floralba Cakoni
9.Eranda Cela
10.Marjan Dema
11.Helidon Dollani
12.Artur Elezi
13.Kristaq Fundo
14.Mishel Fundo
15.Emrush Gashi
16.Nertila Gjini
17.Skender Gjinushi
18.Rexhep Gjergji
19.Erion Gjonaj
20.Turku Halil
21.Enkelejd Harshova
22.Qamil Haxhibeqiri
23.Parid Hoxha
24.Razim Hoxha
25.Osman Kraja
26.Alfred Kume
27.Muhib Lohaj
28.Aleko Minga
29.Elton Pasku
30.Burbuqe Pepo
31.Petraq Petro
32.Dukagjin Pupovci
33.Petraq Pilika
34.Llukan Puka
35.Tanush Shaska
36.Islam Shehu
37.Sadri Shkodra
38.Ani Velo
39.Sefedin Xhemalçe
40.Abdullah Zejnullahu
41.Ramadan Zejnullahu
42.Sulejman Xhemalce
43.Qendrim gashi
44.Ymer Merovci
avatar
Shooter-Ks
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 5077
PIKE : 6303
Popullariteti Popullariteti : 41
Data e regjistrimit : 11/06/2010
Mosha : 22

http://www.deqani-ks.all-up.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Lista e matematikanëve shqiptar

Mesazh nga fatos prej Sun Aug 07, 2011 1:16 am

Shaip Surdulli
avatar
fatos
Antar
Antar

Numri i postimeve : 2
PIKE : 2
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 07/08/2011
Mosha : 26
Vendbanimi : Prishtin

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi