Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Hajdee ni Prooblem matematikor . (shum i thjesht)

Shko poshtë

Hajdee ni Prooblem matematikor . (shum i thjesht)

Mesazh nga Shooter-Ks prej Tue Jun 29, 2010 3:07 pm

Hajdee ni Prooblem matematikor . (shum i thjesht

Sa "plusa" (+) duhet të vendosen ndërmjet numrave 987654321 dhe ku që të arrihet shuma 99? Hajde Loxhikenn pakk ...
avatar
Shooter-Ks
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 5077
PIKE : 6303
Popullariteti Popullariteti : 41
Data e regjistrimit : 11/06/2010
Mosha : 22

http://www.deqani-ks.all-up.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Hajdee ni Prooblem matematikor . (shum i thjesht)

Mesazh nga arlind prej Mon Feb 21, 2011 5:37 pm

7 plusa (+) nevoiten
9+8+7+65+4+3+2+1=99
avatar
arlind
Antar
Antar

Numri i postimeve : 4
PIKE : 4
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 21/02/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi