Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Diagnostikimi dhe trajtimi i patollogjive Pedieatrike "Liber"

Shko poshtë

Diagnostikimi dhe trajtimi i patollogjive Pedieatrike "Liber"

Mesazh nga No.i.d prej Tue Jun 29, 2010 3:50 pm

Current Pediatric Diagnosis & Treatment 18th edition 2006
Diagnostikimi dhe kurimi i patollogjive pediatrike, Vellimi 18 2006

Ky volum afron nje permbajtje tejet koncize dhe te sakte per sa i perket sherbimit ambulator dhe spitalor te kujdesit te femijeve qe nga lindja, pergjate foshnjerise e deri ne adolishence.
Me nje perpikmeri te pashembullt, autoret i pergjigjen pothuajse cdo pyetjeje dhe dileme qe mund te dale gjate praktikes se perditshme duke na sjelle njekohesisht detaje te mirefillta qe e ndihmojne mjekun pediater te arrije nje diagnostikim te shpejte dhe efikas te patollogjise dhe te jete ne gjendje qe te afroje nje plan kurimi te mirefilte dhe efikas.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi