Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Neurologjia Klinike Vellimi 2

Shko poshtë

Neurologjia Klinike Vellimi 2

Mesazh nga No.i.d prej Tue Jun 29, 2010 3:53 pm

Textbook of Clinical Neurology - 2nd EditionDesigned around the three-step process used by clinical neurologists to diagnose and treat their patients, Textbook of Clinical Neurology, 2nd Edition covers anatomical localization and definition of clinical syndromes based on history and examination; the use of diagnostic tools to confirm a diagnosis; and the etiology and pathophysiology of neurological illnesses to establish a cause of disorders. This logical and uniform format makes it easy to use for reference and in clinical practice.

Download Link:
CODE
rapidshare.com Neurology.rar
File-Size: 6,54 MB
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi