Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Me Duhen informacione mbi Ket Semundje ?!

Shko poshtë

Me Duhen informacione mbi Ket Semundje ?!

Mesazh nga No.i.d prej Tue Jun 29, 2010 3:55 pm

Pershendetje te nderuar antar, me duhen informacione mbi ket semundje quhet LOPUS - APO LES.... nese ka njohuri dikush qe te me jep material, shkaqet e semundjes, forma dhe a ka sherim kjo semundje e cila ishte semundje e gjakut.....
Ju flm Klm
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi