Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

nje dicka e keqe

Shko poshtë

nje dicka e keqe

Mesazh nga No.i.d prej Tue Jun 29, 2010 3:57 pm

po ju them se ketu ne pallat kam nje komshie qe shkojm shum
por eshte 19 vjece edhe zoti e denoj i ka then tomor ne mushkeri
edhe ajo vet nuk e di edhe doketoret nuk munden te bejn dot gje ?
kjo eshte nje fatkeqesi , edhe mjekesia nuk e kan arritur akoma te bejn dicka per
kete lloj semundje .....
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi