Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

a e dini se lakra parandalon dhe mjekon ulceren ?

Shko poshtë

a e dini se lakra parandalon dhe mjekon ulceren ?

Mesazh nga No.i.d prej Tue Jun 29, 2010 4:03 pm

po po eshte e vertete.. lakra eshte pare shume efektive ne parandalimin e ulceres gastroduodenale. perdorimi i 30ml leng lakre ne dite sheron ulceren. e pra mos e lini jashte dietes suaj kete perim, mbroni stomakun tuaj
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi