Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Pyetjet dhe sugjerimet tuaja

Shko poshtë

Pyetjet dhe sugjerimet tuaja

Mesazh nga No.i.d prej Tue Jun 29, 2010 4:17 pm

Ketu mund te parashtroni pyetjet tuaja ne lidhje me patalogji (semundje) te ndryshme. Do te mundohem qe t'ju jap nje pergjigje sa me efikase dhe te thjeshtuar ne menyre qe te kuptohet lehtesisht nga te gjithe lexuesit, duke shtjelluar ne maksimun te gjithe terminologjine mjekesore
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi