Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Rinia shqiptare

Shko poshtë

Rinia shqiptare

Mesazh nga No.i.d prej Wed Jun 30, 2010 9:38 am

Po lexoj gazetat si dhe ne televizor po shoh se eshte shtuar numri i te rinjve qe vetvriten,c'po behet kshu c'fare i detyron keto te rinj te perfundojn jeten akoma pa e filluar,pse me pare nuk ka ndodh kjo gje(te pakten nese ka ndodh ska qen kaq shume )Pse te rinjt jan kaq te dobet mentalisht ndaj streseve te jetes?Pse u duket rrugezgjidhje me e lehte perfundimi i jetes?


"VLORË- Një vajzë 20- vjeçare nga Skrapari i ka dhënë fund jetës mbrëmjen e djeshme në Vlorë në një moment depresioni të shkaktuar nga mos marrja e provimeve të shkollës së lartë. Trupi pa jetë i vajzës është gjetur rreth orës 22.00 në bregdetin e Vlorës nga policia lokale."

"Një 22 vjeçare nga Shkodra, e cila në orët e vona të ditës së djeshme tentoi vetëvrasjen duke prerë damarët, ka shpëtuar për mrekulli falë ndërhyrjes në kohë të mjekëve të spitalit rajonal."

Ndersa dje nje djale vari veten pse ishte perjashtuar nga shkolla
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi