Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

BISEDA NE GJUM

Shko poshtë

BISEDA NE GJUM

Mesazh nga No.i.d prej Wed Jun 30, 2010 9:49 am

DUA TE DI SE QKA DMTH . PSE BURRI IM PERMEND NE GJUME EMRA FEMRASH E SIDOMOS TE NJEJTIN EMER DY NETE RADHAZI ME NDIHMONI JU LUTEM . A THUA MOS ESHTE KUSH NE MES NESH,QKA ESHTE NE BAZ TE INTERPRETIMIT TE ENDERRAVE KJO .
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi