Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

RYVA KAJTAZI ME VIDEOKLIP TË RI

Shko poshtë

RYVA KAJTAZI ME VIDEOKLIP TË RI

Mesazh nga Linddt prej Wed Jun 30, 2010 7:38 pm


Ryva Kajtazi ka përgatitur videoklipin më të ri të cilin e ka realizuar në Shqipëri me “Max Productions”, ndërsa thotë se klipi nuk është i ngarkuar me ndonjë tematikë, porse ai përmban skena të bukura për sy.
Kënga titullohet “Hipnotizon” dhe është realizuar nga Çekiç me tekst të Bleros, ndërsa këngëtarja bën të ditur se xhirimet kanë zgjatur dy ditë dhe kanë shkuar pa pengesa.
Klipi përbëhet prej disa skenave, kurse njëra prej tyre është realizuar me fjolla bore që është karakteristikë e veçantë, sepse jemi në stinën e verës. Nuk ka ndonjë ngjarje, sepse kënga është mjaft ritmike dhe vendosëm të mos e ngarkojmë, mirëpo do të ketë skena të bukura vetëm për sy”, ka thënë Ryva në një intervistë për Kosova Sot.
Për më shumë, këngëtarja bën të ditur se aktualisht është aktive edhe në serialin “Spitaliks”, ndërkohë që sa i përket jetës private “nuk ka asgjë konkrete për t’u theksuar”.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi