Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

GILI ME ALBUMË TË RI “FOL PËR MUA”

Shko poshtë

GILI ME ALBUMË TË RI “FOL PËR MUA”

Mesazh nga Linddt prej Wed Jun 30, 2010 7:39 pm


Këngëtarja e mirënjohur Gili këto ditë ka promovuar albumin e saj më të ri “Fol për mua”. Ndër këngët e albumit ajo ka dashur të bëjë edhe këngë për bashkatdhetarët tanë, të titulluar “Misat e diasporës”.
Meqë jemi në sezonin veror, shpresoj se në veturat e tyre të bukura do të dëgjohet kjo këngë”, shprehet ajo në një emision televiziv. Si gjithnjë bashkëpunëtor i saj është Iliri, I cili kujdeset për tekstet dhe muzikën e këngëve.
Sekreti I bukurisë së saj Gili ka thënë se është pikërisht Iliri, I cili nuk po di të plaket. “Burri i ri, po më detyron të mbetem e re”, thotë ajo ndër të tjera


Edituar për herë të fundit nga Deqani Ks në Sun Aug 01, 2010 6:12 pm, edituar 1 herë gjithsej
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: GILI ME ALBUMË TË RI “FOL PËR MUA”

Mesazh nga C.r.b.n prej Wed Jun 30, 2010 7:54 pm

flm per info
avatar
C.r.b.n
Homie
Homie

Numri i postimeve : 465
PIKE : 777
Popullariteti Popullariteti : 11
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: GILI ME ALBUMË TË RI “FOL PËR MUA”

Mesazh nga turi prej Sun Jul 04, 2010 6:04 pm

teper album i mir ish Very Happy

turi
Antar
Antar

Numri i postimeve : 12
PIKE : 20
Popullariteti Popullariteti : 8
Data e regjistrimit : 04/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: GILI ME ALBUMË TË RI “FOL PËR MUA”

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi