Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Tung

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtë

Re: Tung

Mesazh nga Luani-N prej Tue Jul 06, 2010 11:19 pm

ska bre me prishtin
avatar
Luani-N
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 188
PIKE : 225
Popullariteti Popullariteti : 17
Data e regjistrimit : 04/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Tung

Mesazh nga Bukuroshja Dq prej Wed Jul 07, 2010 10:04 am

ej mem ndegju mu
e qelni 1 tem edhe shtyhi per ksi cili qytet osht ma i miri
une jom me Deqan Very Happy
avatar
Bukuroshja Dq
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 91
PIKE : 128
Popullariteti Popullariteti : 8
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 24
Vendbanimi : kS

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Tung

Mesazh nga lirija.de prej Wed Jul 07, 2010 10:22 am

tung per te gjith nga une LIRIJA Si po kaloni......????

lirija.de
Antar
Antar

Numri i postimeve : 5
PIKE : 5
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 07/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Tung

Mesazh nga cani prej Wed Jul 07, 2010 4:49 pm

tungjatjeta une cani
si jeni si po kaloni

cani
Antar
Antar

Numri i postimeve : 10
PIKE : 12
Popullariteti Popullariteti : 2
Data e regjistrimit : 07/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Tung

Mesazh nga Ti-n-a prej Wed Jul 07, 2010 6:21 pm

mir can ti si po ja kalon
avatar
Ti-n-a
Homie
Homie

Numri i postimeve : 373
PIKE : 449
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 07/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Tung

Mesazh nga Linddt prej Thu Jul 08, 2010 7:08 am

si jeni sot antar?
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Tung

Mesazh nga Genta-stil prej Fri Jul 09, 2010 8:32 am

mir mir ti si je sot...?
avatar
Genta-stil
Antar
Antar

Numri i postimeve : 13
PIKE : 13
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 09/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Tung

Mesazh nga Linddt prej Sun Jul 11, 2010 6:37 am

mir mir genta
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Tung

Mesazh nga C.r.b.n prej Mon Jul 12, 2010 9:53 pm

qka ka qka ska 7156
avatar
C.r.b.n
Homie
Homie

Numri i postimeve : 465
PIKE : 777
Popullariteti Popullariteti : 11
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Tung

Mesazh nga tinegjer prej Tue Jul 13, 2010 10:02 am

haha qe mir ju Very Happy
avatar
tinegjer
Antar
Antar

Numri i postimeve : 5
PIKE : 7
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 13/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Tung

Mesazh nga lenti prej Mon Jul 26, 2010 7:54 pm

tung qka po bon
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Tung

Mesazh nga Linddt prej Tue Jul 27, 2010 11:37 pm

qe walla nej ti qka bonde
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Tung

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi