Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

A mund te te hyj ne zemer nje njeri ne msn??

Shko poshtë

A mund te te hyj ne zemer nje njeri ne msn??

Mesazh nga j.e.t.a prej Thu Jul 01, 2010 6:31 pm

A mund te te hyj ne zemer nje njeri ne msn??
avatar
j.e.t.a
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 54
PIKE : 99
Popullariteti Popullariteti : 13
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mund te te hyj ne zemer nje njeri ne msn??

Mesazh nga gressa sweet prej Sat Jul 03, 2010 5:06 pm

sipas mendimit tim po mundet qka ka te keqe edhe ndoshta keni degju se ka martesa edhe nepermjet te msn

gressa sweet
Antar
Antar

Numri i postimeve : 37
PIKE : 39
Popullariteti Popullariteti : -1
Data e regjistrimit : 03/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mund te te hyj ne zemer nje njeri ne msn??

Mesazh nga Gashi prej Sun Jul 04, 2010 7:36 am

une mendoj se mundte a sa i perket pergjigjes se greses
pom qudit shum me kto fjal se ka martesa ne msn
martesat sot bohen nhotel jo n`msn hahhaha Razz

Gashi
Antar
Antar

Numri i postimeve : 10
PIKE : 20
Popullariteti Popullariteti : 8
Data e regjistrimit : 04/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mund te te hyj ne zemer nje njeri ne msn??

Mesazh nga Nitt-A prej Sun Jul 04, 2010 6:27 pm

hehe ndoshta
avatar
Nitt-A
Antar
Antar

Numri i postimeve : 49
PIKE : 76
Popullariteti Popullariteti : 15
Data e regjistrimit : 04/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mund te te hyj ne zemer nje njeri ne msn??

Mesazh nga viola prej Sun Jul 11, 2010 6:12 am

Mundet edhe smundet,sepse ne mendojm qe kemi ren ne dashuri,por ne te vertet ate e mendojm dhe nuk e ndjejm ashtu, sepse ka shume gjera qe shkojn per keq, ka mendime te ndryshme per njeri tjetrin dyshime, mos besim dhe ne anen tjeter e quajm dashuri ,un mendoj qe dashuria reale eshte me se e bukur dhe e sigurt ,e mbrojtur nga pytjet pa pergjigje!
avatar
viola
Homie
Homie

Numri i postimeve : 263
PIKE : 369
Popullariteti Popullariteti : 6
Data e regjistrimit : 09/07/2010
Vendbanimi : Pejë/Gjermani

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mund te te hyj ne zemer nje njeri ne msn??

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi