Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Pershendetje nga une

Shko poshtë

Pershendetje nga une

Mesazh nga Amore prej Thu Jul 01, 2010 11:00 pm

Pershendetje te gjithve shpresoj tja kaloj mire ne mesin tuaj me rrespekt Amore
avatar
Amore
Antar
Antar

Numri i postimeve : 3
PIKE : 10
Popullariteti Popullariteti : 5
Data e regjistrimit : 01/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje nga une

Mesazh nga Linddt prej Fri Jul 02, 2010 11:06 am

flm edhe ty.. prsh edhe nga une me rrespektin mat madhe Deqani-ks
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje nga une

Mesazh nga gressa sweet prej Sat Jul 03, 2010 5:08 pm

pershendetje te madhe per te gjith ata qe e kan themelu ket forum .....)

gressa sweet
Antar
Antar

Numri i postimeve : 37
PIKE : 39
Popullariteti Popullariteti : -1
Data e regjistrimit : 03/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje nga une

Mesazh nga Gashi prej Sun Jul 04, 2010 7:30 am

prsh edhe nga une jeni 1sha veq next Very Happy

Gashi
Antar
Antar

Numri i postimeve : 10
PIKE : 20
Popullariteti Popullariteti : 8
Data e regjistrimit : 04/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje nga une

Mesazh nga AvaTar-Ks prej Wed Jul 14, 2010 7:21 pm

Pershendetje nga une
avatar
AvaTar-Ks
Master
Master

Numri i postimeve : 505
PIKE : 548
Popullariteti Popullariteti : 1
Data e regjistrimit : 02/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje nga une

Mesazh nga Ti-n-a prej Thu Jul 15, 2010 9:11 am

Pershendetje
avatar
Ti-n-a
Homie
Homie

Numri i postimeve : 373
PIKE : 449
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 07/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje nga une

Mesazh nga C.r.b.n prej Sun Aug 01, 2010 4:49 pm

pershendetje edhe per ty
avatar
C.r.b.n
Homie
Homie

Numri i postimeve : 465
PIKE : 777
Popullariteti Popullariteti : 11
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje nga une

Mesazh nga lenti prej Sun Aug 01, 2010 4:51 pm

pershendetje per ty
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje nga une

Mesazh nga besa krasniqi prej Wed Aug 04, 2010 10:44 pm

pershendetje amore
avatar
besa krasniqi
Homie
Homie

Numri i postimeve : 299
PIKE : 570
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 04/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje nga une

Mesazh nga Gressa prej Mon Aug 09, 2010 7:53 am

prsh gjithve
avatar
Gressa
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 50
PIKE : 64
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 16/07/2010
Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje nga une

Mesazh nga lenti prej Sun Aug 15, 2010 2:00 pm

pershendetje
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje nga une

Mesazh nga Akili prej Sun Aug 15, 2010 2:02 pm

pershendetje amore edhe gjith antarve
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje nga une

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi