Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

ALARM GLOBAL

Shko poshtë

ALARM GLOBAL

Mesazh nga Linddt prej Fri Jul 02, 2010 5:47 pm

sa te hapet rubrika e pershtatshme per ket pune po e postoj ketu

NGROHJA - ALARM
po shkrihen akujt e Antarktides

Njesia australiane e kerkimeve atmosferike deklaron e shqetesuar qe ngrohja e planetit eshte me e shpejte se sa kane treguar parashikimet e Kombeve te bashkuara. Sipas studiuesve ngrohja po ben qe te shkrijne ne mase akujt e Antarktides.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ALARM GLOBAL

Mesazh nga Linddt prej Fri Jul 02, 2010 5:47 pm

avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ALARM GLOBAL

Mesazh nga Linddt prej Fri Jul 02, 2010 5:48 pm

avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ALARM GLOBAL

Mesazh nga Linddt prej Fri Jul 02, 2010 5:48 pm

avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ALARM GLOBAL

Mesazh nga Linddt prej Fri Jul 02, 2010 5:48 pm

avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ALARM GLOBAL

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi