Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

9 gjerat qe si kam kuptu ndonjer

Shko poshtë

9 gjerat qe si kam kuptu ndonjer

Mesazh nga Linddt prej Fri Jul 02, 2010 5:50 pm

1 - pse femrat kur vene rimelin e mbajne gojen hapur?
2 - pse per te mbyllur windows duhet klikuar ke "start" ? Cheesy
3 - pse lemon soda eshte bere me aroma artificiale ndersa detergjenti per pjatat me suko limoni?
4 - pse kur prodhojne nje ushqim te ri per qente thone "me i shijshem", kush e provoi?
5 - pse Noe nuk i la mushkonjat te mbyteshin?
6 - pse e disinfektojne agon para se te bejne nje injetim vdekjeprures?
7 - i njihni kutite e zeza te pashkaterrueshme te avioneve? pse nuk e bejne te gjithe avionin me kete materialin?
8 - kur lane bluzat e leshit hyjne ne uje, zvogelohen, pse delet nuk zvogelohen kur bie shi?
9 - nese te fluturosh eshte kaq e sigurt, pse ate te avioneve e quajne terminal?

avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi