Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

116 vjeç pa bere sex I ri

Shko poshtë

116 vjeç pa bere sex I ri

Mesazh nga No.i.d prej Fri Jul 02, 2010 6:26 pm

Një burrë i moshuar 116 vjeç,nga Ukrahina pretendon se jetëgjatësia e tij ndikohet nga shkaku se ai nuk ka bërë seks kurrë me nje grua!


Zotëria Grigoriy Nestor,nga fshati Stariy Yarichev,tha se sipas fesë se krishterë nuk lejohet të kryhen marrdhënje seksuale paramartesore dhe se ai nuk ishte martuar kurrë!

"Njerëz si unë që nuk u martuan kurrë jetojnë më shumë kurse ata që jane te martuar zihen gjithnjë me bashkëshortin dhe kjo nuk është e mirë për shëndetin"tha plaku shekullor.

Duke folur në gazetën vendase Komsomolskaya Pravda ai u shpreh se kishte vizituar shkollen vendase vetëm dy herë në jetën e tij,ku i kishin mësuar te shkruante emrin e tij!

"Sa më i pa ditur të jesh aq më shumë do jetosh,panjohuria është jetëgjatësi dhe lumturi"theksoi zoti Grigoriy Nestor.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi