Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

• Shërbimet sekrete angleze rekrutojnë spiunë online

Shko poshtë

• Shërbimet sekrete angleze rekrutojnë spiunë online

Mesazh nga No.i.d prej Fri Jul 02, 2010 6:28 pm

Londër- Shërbimet sekrete britanike kanë vendosur të kërkojnë në faqe ëebi me vizitorë të shumtë 007-ët e rinj. Prej disa javësh MI6 ka filluar të publikojë njoftime në Facebook, por jo vetëm aty. Vazhdon fushata e shërbimeve sekrete për të krijuar një listë me agjentët e mundshëm të shoqërisë britanike të ditëve të sotme- ka shpjegur zëdhënësi i ministrit të jashtëm të Londrës.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi