Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Natën e martesës, gruaja i del burrë.....

Shko poshtë

Natën e martesës, gruaja i del burrë.....

Mesazh nga No.i.d prej Fri Jul 02, 2010 6:29 pm

Një fermer gjerman, i cili u martua me një grua të cilën e takoi në internet, ka kërkuar që martesa e tij të anulohet pasi që e ka kuptuar se "ajo" ishte një "ai".

Wolfgang Zober, 55-vjeçar, nga Naumburgu, ka thënë: "Nuk takoj shumë gra pasi që shpesh jam në fushë duke punuar tërë ditën, prandaj një mik i imi më rekomandoi të provoj takimet nëpërmjet internetit.

"Isha shumë i gëzuar kur takova 38-vjeçaren Randy Victoria, e po ashtu edhe kur e pashë për herë të parë për të kuptuar se ajo ishte po aq e bukur sa edhe në fotografitë e saj", ka thënë fermeri.

"Ajo gjithashtu dinte shumë gjëra për fermën – e unë nuk e dija se kjo ishte për shkak se ajo kishte qenë edhe vet fermer", ka shtuar ai.

"Ne kishim dhene vetëm një puthje dhe ledhatim para se të martoheshim. Por natën tonë të martesës ajo më tha që kishte penis – dhe se emri i vërtetë i saj ishte Ralf. Isha i shkatërruar tërësisht".

"E vetmja gjë e vërtetë është se ajo ka thënë është se ka dy fëmijë, por se ishte babai i tyre, e jo mamaja", ka përfunduar gjermani i dëshpëruar.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi