Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Lapsa kompjuterikë që shkruajnë leksionet

Shko poshtë

Lapsa kompjuterikë që shkruajnë leksionet

Mesazh nga No.i.d prej Fri Jul 02, 2010 6:51 pm

Nëse keni ëndërruar gjithmonë që dikush tjetër të shkruajë për ju, tani është shpikur lapsi “Pulse Smartpen” i cili regjistron ato që thotë dhe ndërkohë i shkruan. Kur kthehesh në shtëpi, thjesht mund të shikosh shënimet që ai ka mbajtur ose dëgjon leksionin nga fillimi në audio.
Shënimet dhe audio mund të dërgohen me e-mail te shokët e tjerë të klasës ose mund të uplodohen në faqet e Facebook-ut. Lapsi mund të kthehet edhe në makinë llogaritëse ose përkthyes gjuhe. Çmimi për versionin 2 giga bite është 199 dollarë ndërsa për 1 GB është 149 dollarë.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi