Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Majemi, qyteti i dhunshem 1 muaj pa vrasje

Shko poshtë

Majemi, qyteti i dhunshem 1 muaj pa vrasje

Mesazh nga No.i.d prej Fri Jul 02, 2010 6:52 pm

Eshte hera e pare qe prej 42 vjetesh qe ne Majemi te SHBA nuk regjistrohet nje vrasje ne nje muaj.
Lajmin e ben te ditur “Miami Herald”, sipas te ciles nje episod i tille eshte regjistruar vetem ne vitin 1966.

“Ne nje nga qytetet me te dhunshme te Shteteve te Bashkuara nuk eshte regjistruar nje vrasje prej 35 ditesh. Vrasja e fundit ka ndodhur me 26 shtator”, shkruan gazeta lokale.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi