Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Interesante

Shko poshtë

Interesante

Mesazh nga No.i.d prej Fri Jul 02, 2010 6:56 pm

avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Interesante

Mesazh nga No.i.d prej Fri Jul 02, 2010 6:57 pm

Keta 2 njerez rriten luanin e vogel, e e quajten Christian.

Fatkeqesisht luani u rrit e u be i madh per tu kujdesur ,keshtu qe e cuan ne Afrike te jetonte ne wild

Pas 1 viti,vendosen te shkojne ne Afrike ta shikonin.

Iu thane me siguri qe luani sdo i mbante mend.

Ne kohen 0.24 te videos shihet momenti i Ribashkimit[/b][/color]
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi