Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Lind në aeroplan ditën e fundit të vitit 2008

Shko poshtë

Lind në aeroplan ditën e fundit të vitit 2008

Mesazh nga No.i.d prej Fri Jul 02, 2010 7:10 pm

Një grua nga Uganda, e cila me aeroplan po udhëtonte nga Amsterdami për në Boston, ka lindur gjatë fluturimit derisa bija e saj e porsalindur do të duhej të merrte nënshtetësi kanadeze, sepse ka lindur mbi territorin e Kanadasë.
Vajza Sascha, me peshë prej 2.7 kilogramësh, ka lindur më 31 dhjetor në ora 14 sipas kohës së Grinuiçit dhe nën përcjelljen e duartrokitjeve të pasagjerëve të kompanisë Northwest Airlines.

Siç raportojnë mediat amerikane, stjuardesat e kanë vërejtur se gruaja e cila ishte në muajin e tetë të shtatzënisë po kalonte nëpër dhimbje. Për fat të mirë, dy mjekë, të cilët po ktheheshin nga pushimi, u gjetën në aeroplan dhe për pesë minuta kanë kryer lindjen.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi