Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Më lehtë heqin dorë nga seksi sesa interneti

Shko poshtë

Më lehtë heqin dorë nga seksi sesa interneti

Mesazh nga No.i.d prej Fri Jul 02, 2010 7:27 pm

Thuajse çdo e dyta femër në Amerikë (afër 46% e femrave në përgjithësi) mund të jetojë dy javë pa bërë seks, mirëpo jo pa internet, ka treguar një hulumtim i ri.Në anketimin e realizuar me 2.120 persona, është treguar se të njëjtën gjë do ta bënin vetëm 30% e meshkujve. Nga përgjigjet tjera, është treguar se 95% e amerikanëve e konsiderojnë të domosdoshëm, shumë të nevojshëm ose të nevojshëm përdorimin e internetit. 78% e tyre mendojnë se interneti u ka mundësuar të jenë në lidhje më të afërt me miqtë dhe të afërmit, ndërsa 87% mendojnë se interneti u ka ndihmuar të kursejnë para.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi