Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Rrezikon 37 vjet burg se pren me sharr deren e Fqinijit

Shko poshtë

Rrezikon 37 vjet burg se pren me sharr deren e Fqinijit

Mesazh nga No.i.d prej Fri Jul 02, 2010 7:34 pm

Një person nga Pensilvania rrezikon deri në 37 vite burg, sepse preu me sharrë derën e një fqinji. Policia thotë se 34-vjeçari, Robert Kane filloi të sharrojë derën e përparme të apartamentit të Jamie Zalenski në Scranton, ndërsa Zaleski dhe disa miq dolën nga dera e prapme. Kane ishte i inatosur sepse një mik i Zaleski-t kishte parkuar para shtëpisë së tij. Policia thotë se Zaleski pyeti se kush ishte në derë dhe Kane iu përgjigj “makthi më i tmerrshëm”. Juria e dënoi Kane me akuzat si tentativë grabitjeje, shkelje në pronën e huaj dhe kërcënime terroriste, plot 36 vite burg.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi