Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

13-vjecari behet baba...

Shko poshtë

13-vjecari behet baba...

Mesazh nga No.i.d prej Fri Jul 02, 2010 7:35 pm

Nje djalosh britanik 13-vjecar eshte bere baba. Alfie Patten dhe e dashura e tij 15-vjecare, Chantelle Steadman, jane bere prinder te nje vajze, Maisie Roxanne.
Babai i ri deklaroi se ishte gje e bukur qe kishte femije, edhe pse ishte shume e veshtire per ta mbajtur, pasi e ema zakonisht nuk i jep me shume se 10 sterlina kur i nevojiten. Ai jeton ne qytetin Eastbourne, ne kontene East Sussex. "Donim shume te kishim nje femije, por ishim te shqetesuar per reagimin e njerezve”, tha 13-vjecari. Megjithate ai nuk eshte babai me i ri ne Britani. Rekordin e ka shenuar Sean Stewart, qe u be prind ne moshen 12-vjecare.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi