Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Kufomë në shtëpi? Jo, mbajnë erë këmbët

Shko poshtë

Kufomë në shtëpi? Jo, mbajnë erë këmbët

Mesazh nga Linddt prej Fri Jul 02, 2010 10:20 pm

Kufomë në shtëpi? Jo, mbajnë erë këmbët
Kaiserslautern, Gjermani

Erë e keqe, dritare të mbyllura prej ditësh, posta plot me letra dhe asnjë shenjë jete. Banorët e një pallati në Kaiserslauten, që kishin frikë se mos fqinji tyre kishte ndërruar jetë, vendosën të lajmëronin policinë. Por, agjentët e policisë u habitën nga ajo që panë: i zoti i shtëpisë flinte për qejf, ndërsa era e keqe vinte nga çorapet dhe të brendshmet e palara të grumbulluara në shtëpi.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi