Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Fëmija rastësisht e denoncon babanë

Shko poshtë

Fëmija rastësisht e denoncon babanë

Mesazh nga Linddt prej Fri Jul 02, 2010 10:20 pm

Fëmija rastësisht e denoncon babanë

Një fëmijë 11 muajsh, i cili po luante me telefonin celular, rastësisht e ka thirrur policinë, por kjo ka rezultuar me arrestimin e babait të tij i cili po kultivonte marijuanë në shtëpi, ka njoftuar policia kanadeze.

Xhandarmëria mbretërore kanadeze ka dërguar një patrullë kur ka pranuar një thirrje në numrin e saj 911, derisa lidhje ishte këputur pa ndonjë fjalë të thënë.

Policët menjëherë janë nisur për në adresën e një paralagjeje të Vancouverit prej nga kishte ardhur thirrja, ka thënë për France Press përfaqësuesja e policisë.

"Babai ka qenë shumë i habitur kur na pa dhe tha se askush nuk e ka thirrur policinë", ka pohuar ajo.

Policët më pas kanë parë fëmijën se si po luante me telefonin celular duke shtypur tastet e tij.

Me një kontroll rutinor të banesës, megjithatë, janë zbuluar 500 bimë të marihuanës, që ka sjellë deri tek arrestimi i babait 29-vjeçar.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi