Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Cudia, mjeket ia nxjerrin plumbin pas 12 vjetesh

Shko poshtë

Cudia, mjeket ia nxjerrin plumbin pas 12 vjetesh

Mesazh nga Linddt prej Fri Jul 02, 2010 10:21 pm

Cudia, mjeket ia nxjerrin plumbin pas 12 vjetesh

Ne vitin 1997, shume viktima u shkaktuan nga te ashtuquajturit plumba qorre. Nje grua nga Tropoja eshte plagosur plot 12 vjet me pare nga nje plumb i tille, por mjeket ia mjekuan plagen dhe ajo shpetoi.

Mrika Rrucaj do te hyje ne lajmet e cudirave dhe ngjarjet e pabesueshme.

40-vjecarja ka trokitur ne dyert e spitalit pas dhimbjeve te shumta pas te cilave dyshonte se kishte sinozit. Dhe nje grafi e thjeshte e ka kthyer ate pikerisht ne mars te vitit 1997.

Gruaja nga Tropoja e me banim ne Bathore qe nga 97 deri diten qe beri kontrollin mjekesor nuk e dinte qe kishte nje plumb 3 centimetra ne koke. Perkundrazi shpesh ajo ishte mjekuar per dhimbje te shumta koke dhe dhemballesh.Ndersa nje prej mjekeve qe ka pare rastin eshte shprehur i habitur.
Duke qene qene se nuk i shkaktoi vdekjen, gruaja tashme ka vendosur ta ruaje si nje relike kete plumb.


https://www.youtube.com/watch?v=g8j9S5K4cro (The video's owner prevents external embedding)"]YouTube - Cudia mjeket ia nxjerrin plumbin pas 12 vjetesh

Burimi:Top-channel
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi