Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Kinë, pasagjeri "bën dush" në aeroplan

Shko poshtë

Kinë, pasagjeri "bën dush" në aeroplan

Mesazh nga Linddt prej Fri Jul 02, 2010 10:22 pm

Kinë, pasagjeri "bën dush" në aeroplan


Një pasagjer i linjë ajrore kineze nga Nanning për në Chongqin, e habiti stafin kur ata e gjetën me sfungjer në dorë në banjën e avionit.
Pasagjerët e linjës u ankuan se udhëtari po vonohej shumë.

Një stjuard trokiti në derë, më pas vuri re ujin që dilte poshtë saj. "Na duhet ta hapnim derën me një çelës, dhe pamë se burri ishte gjysmë i zhveshur", thotë stjuardi.
"Kur ai më pa, më kërkoi shampo", shton ai. Pasagjeri, Jin Sheng, thotë se ishte hera e parë që hipte në avion.

"Pashë se banja kishte ujë të ngrohtë, prandaj me që kisha gati një javë pa u larë, thashë të bëja një dush", shpjegoi ai.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi