Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Vret gruan, shkroi ne Facebook se ishte single...

Shko poshtë

Vret gruan, shkroi ne Facebook se ishte single...

Mesazh nga Linddt prej Fri Jul 02, 2010 10:26 pm

Eshte denuar me burgim te perjetshem bashkeshorti britanik, qe vrau te shoqen, pasi deklaroi ne Facebook se ishte single. Gruaja kishte nderruar statusin nga e martuar, ne beqare ne profilin e saj, pasi ishte duke u divorcuar me te shoqin.
Edward Richardson, 41 vjec, u zemerua keq kur pa se gruaja 26-vjecare thoshte se ishte e lire dhe nga xhelozia vrapoi ne shtepine e saj dhe e qelloi me thike. Kjo eshte ngjarja e dyte e ketij lloji ne Britani brenda me pak se nje viti.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi